Skip Navigation
 

Aktualności

III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii „ Wyzwanie na najbliższą przyszłość w onkologii – chirurgia wspomagana robotowo i chirurgia rekonstrukcyjna”

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu naukowym kierowanym do pielęgniarek operacyjnych pod tytułem:

III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

„ Wyzwanie na najbliższą przyszłość w onkologii –
chirurgia wspomagana robotowo i chirurgia rekonstrukcyjna”

Wydarzenie to będzie miało miejsce 20 września 2019r.
w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu.

Spotkanie jest organizowane przez Pielęgniarki i Położne Operacyjne Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz Zespół Pielęgniarek Operacyjnych OIPiP w Poznaniu we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej.
Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych, warsztatach oraz porozmawiać na żywo z zespołem operacyjnym w trakcie bezpośredniej transmisji operacji z Sali operacyjnej. Na III już Konferencji przedstawimy rolę pielęgniarek operacyjnych oraz anestezjologicznych podczas operacji z użyciem Systemu robotowego Da Vinci Xi ( bezpośrednia transmisja z Sali operacyjnej) , skupimy się na operacjach rekonstrukcyjnych po zabiegach onkologicznych ( rekonstrukcje twarzoczaszki, krtani, rekonstrukcje piersi – porównanie doświadczeń ), oraz przedstawimy nowe osiągnięcia w zakresie edukacji uniwersyteckiej w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego – co osiągnęłyśmy.

Lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się własnymi doświadczeniami z koleżankami i kolegami z całej Polski.

W dniu 19 września 2019r. wieczorem, rozpoczniemy naszą konferencję kolacją integracyjną połączoną z zabawą sportową.

Zapraszamy do Poznania !
Komitet Organizacyjny :
Anna Czapla – Wielkopolskie Centrum Onkologii, Poznań
anna.czapla@wco.pl, tel. 604 799 823
Jolanta Plens - Gałąska – Szpital Św. Rodziny, Poznań
jolapg@wp.pl tel. 608 658 027
 
 
« powrót|drukuj